React BootCamp شنبه دوشنبه

مسیری که در یک کمپ 3 ماهه طی می کنید تا در نهایت و با موفقیت در پروژه اختصاصی که به شما واگزار می شود استخدام شما در مجموعه های بزرگ نرم افزاری و استارت آپی قطعی خواهد شد. بدلیل نیاز فراوان شرکت ها به نیروی FrontEnd صد در صد فارغ التحصیلان این کمپ استخدامشان قطعی می شود.

 

برنامه های اصلی این کمپ 3 ماهه:

 

برخی از عکس های دریافتی از کمپ حاضر :

پروژه انفرادی
کارگاه مهارت های شغلی و فردی
دوره آموزشی کمپ جاوا
فضای گروهی کمپ
کار تیمی
انجام پروژه در کنار منتورینگ
بحث گروهی حول پروژه

نظرات دانشجویان کمپ فعلی :

نظرات این عزیزان را در مورد این کمپ بشنوید تا با جزییات کمپ از زبان این عزیزان آشنا شوید

نظر آقای آقچه لو

نظر آقای فرشادفر

نظر آقای حائریان

نظر آقای شریعتمدار

 

مراحل ثبت نام کمپ 3 ماهه :

جهت دریافت و رزرو وقت مصاحبه فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند :

 


 

سوالاتی که زیاد از ما پرسیده شده :

+ - من هیچ سابقه ای در زمینه برنامه نویسی ندارم آیا امکانش هست از کمپ شما استفاده کنم ؟

بله قطعا. ما طی 1 ماه  بصورت فشرده برای شما کارگاههای آموزشی تخصصی برگزار می کنیم. یعنی حدودا 65 ساعت دوره آموزشی که بصورت فشرده برای شما برگزار می شود. اگر دقت کنید دوره های برنامه نویسی موسسات آموزشی هم حدود همین میزان است. بعد از یادگیری اولیه، بلافاصله شما را وارد یک پروژه سطح بالای برنامه نویسی می کنیم. پروژه اول شما بصورت انفرادی است و پروژه دوم شما پروژه ای است که شما باید آنرا در قالب یک گروه 8 نفره برنامه نویسی انجام دهید. تجربه حضور و کدنویسی در یک پروژه قدرتمند باعث می شود تجربیات بسیار بسیار ارزشمندی را بدست بیارید و همینطور رزومه تخصصی شما را بسیار قدرتمندتر خواهد کرد و به واسطه همین رزومه سازی که برای شما انجام می دهیم شما را به مجموعه ها بزرگی مثل مجموعه های بانکی، مجموعه های اپراتوری و بسیاری مجموعه های خصوصی ای که با ما قرارداد دارند معرفی کنیم. این مجموعه ها مستقیما برای جذب نیروهای جدیدشون با ما قرارداد بسته اند و در صورتی که شما بتوانید سربلند از این کمپ خارج شوید بلافاصله برای استخدام به این مجموعه ها معرفی می شوید.

+ - من قبلا برنامه نویسی کار کردم آیا نیاز است که باز هم در کمپ شما شرکت کنم ؟

هدف اصلی ما از برگزاری این کمپ 3 ماهه حضور شما در یک پروژه بزرگ است. اکثریت دوستان برنامه نویس که به ما مراجعه می کنند بصورت انفرادی و یا در پروژه های کوچک تا الان فعالیت داشتند و این کافی نیست. لذا این عزیزان برای اینکه به مجموعه های طرف قرارداد ما معرفی شوند باید در این کمپ حضور پیدا کنند و در این پروژه بزرگ گروهی شرکت کنند. قطعا خواهید دید تجربیات ارزشمندی در انتظار شماست. همینطور کارگاه های روانشناختی نیز برای تقویت مهارت های شغلی و فردی شما برگزار می شود. خود همین کارگاهها و مطالبی که در آن تجربه می کنید به خودی خود بدست آوردنشون نیاز به سالها تجربه دارد که ما با بهره گیری از اساتید مجرب این رشته در تلاش هستیم تا شما را از این ابعاد نیز ارتقاء دهیم. شما قرار است بواسطه این کمپ و رزومه سازی که برای شما می شود وارد مجموعه ها و گروه های بزرگ شوید . و بطور کلی به شما توصیه می کنم پروژه هایی که تا الان انجام دادید را فراموش کنید در این کمپ شما قرار است یاد بگیرید که در پروژه های بسیار بزرگ و در قالب یک تیم بزرگ نرم افزاری باید چگونه فعالیت کنید. کدزنی شما، نحوه عملکرد شما، زمانبندی شما و خیلی موارد که حتی فکرشم نمی کنید را باید تغییر بدید و هدف از برگزاری این کمپ هم رسیدن شما به همین موارد است.

+ - آیا شما تضمین می کنید که ما بعد از این کمپ استخدام می شویم ؟

شما چطور؟ تضمین می کنید در این کمپ تمام تلاش خودتان را بکنید؟ فرمول کار ما خیلی خیلی ساده است. شما تصمیم می گیرید که وارد شرکت ها و گروه های بزرگ برنامه نویسی شوید. تصمیم می گیرید تبدیل به یک نیروی متخصص شوید. در قدم اول با ما تماس می گیرید و قرار مصاحبه با شما تنظیم می کنند. در قدم دوم یک روانشناس کارکشته با شما مصاحبه می کند و تشخیص می دهد که شما IQ و EQ لازم را برای حضور در این کمپ دارید یا خیر. مهم تر از همه تشخیص می دهد که شما انگیزه و علاقه کافی برای حضور در این کمپ را دارید یا نه. اگر تشخیص نه باشد بدون هیچ هزینه ای ما با شما خداحافظی می کنیم. اما اگر تشخیص حضور شما در کمپ باشد باز هم کار تمام نشده است. شما وارد کمپ ما می شوید و دوره های آموزشی ما را می گزرانید و بعد از این دوره ها یعنی حدودا 1 ماه بعد از شروع کمپ یک امتحان جامع از شما می گیریم. اگر این امتحان را رد شوید باز هم ما باهم خداحافظی می کنیم. فقط این نکته شدیدا حائز اهیمت است که در طی این کمپ اگر بیش از 3 روز غیبت غیرموجه و 6 روز غیبت موجه یا غیرموجه داشته باشید بدلیل اینکه از گروه عقب می افتید احتمالا با شما خداحافظی کنیم و یا نهایتا از شما درخواست می کنیم در کمپ بعدی ما را همراهی کنید. پس نظم اینکه سر ساعت در کمپ حضور داشته باشید، غیبت بیش از حد تعیین شده نکنید این ها همه با شماست. همینطور شما باید پروژه هایی که به شما واگزار می شود را تا پایان کمپ به اتمام برسانید. اگر شما پروژه هاتون را با موفقیت پشت سر بگزرانید و همینطور قوانین انضباطی ما را رعایت کنید مطمئن باشید استخدام شما قطعی است. ورودی های کمپ ما دقیقا مساوی است با شغل هایی که ما با شرکت ها قرارداد می بندیم و در بسیاری اوقات بدلیل ظرفیت محدود ما و درخواست زیاد بازار کار تعداد شغل ها بیشتر از حد ظرفیت کمپ است که همین موضوع امکان انتخاب بین چند مجموعه را برای شما فراهم می کند.

+ - آیا بازه سنی خاصی برای کمپ تعیین کردید ؟

نه دقیقا. اما این نکته مهم است که شما آمادگی لازم را داشته باشید و تشخیص این موضوع بعهده روانشاسی است که در روز اول با شما مصاحبه می کند. همین الان در کمپ ما دو نفر بالای سن 35 سال هستند که هردوی آنها هم بدلیل آمادگی کافی به احتمال خیلی زیاد برای استخدام معرفی خواهند شد. پس این شدنی است اما خیلی بستگی به مصاحبه و آزمون جامعی که 1 ماه بعد از شروع کمپ از شما می گیریم دارد. مصاحبه که رایگانه پس یکبار شانس خودتان را امتحان کنید. بازه بین 20 تا 30 سال البته هیچ مشکلی نخواهند داشت ولی سنین بالای 30 سال حتما باید در مصاحبه ورودی و امتحان جامع کمپ قبول شوند.

+ - هزینه این کمپ به چه صورت است ؟

 بطور کلی ما در اول کمپ 3 میلیون تومان از شما دریافت می کنیم و یک قرارداد با شما می بندیم که ما ضمانت می دهیم در صورتی که شما در چهارچوبی که ما تشخیص می دهیم رفتار کنید و پروژه خود را طی کمپ با موفقیت به اتمام برسانید استخدام شما قطعی است. و در این قرارداد هم شما باید ضمانت های کافی به ما بدهید. اصل هزینه ای که ما از شما دریافت می کنیم بعد از این کمپ است. یعنی شما زمانی که استخدام یکی از مجموعه های طرف قرارداد ما بشوید ادامه هزینه کمپ را بصورت اقساطی از روی حقوقتون با ما تسویه می کنید. مثلا هزینه کمپ جاوا برای ورود به بانک ها 10 میلیون تومان است که شما 3 میلیون تومان اول کمپ پرداخت می کنید و 7 میلیون تومان باقی مانده رو بعد از استخدام شما در بانک و طی حداکثر 12 ماه با شما تسویه خواهیم کرد. این سبک محاسبه و دریافت مبلغ کمپ، یک سبک بین المللی است سبکی از bussines که در دنیا به آن bootcamp می گویند.

+ - اگر پایان دوره خودم مجموعه ای را پیدا کردم برای کار و یا علاقه نداشتم در مجموعه هایی که شما معرفی می کنید استخدام بشم در این حالت چه می شود ؟

از یک طرف ما یک وظیفه ای در قبال شما عزیزان داریم از طرف دیگر ما با مجموعه هایی برای تامین نیروهایشان قرارداد داریم و در صورتی که شما چنین کاری کنید برای ما خوب نیست. ولی در هر صورت ما نمی توانیم کسی را مجبور به کاری کنیم و به شما احترام می گزاریم. در این حالت هزینه ای که شما بابت حضور در این کمپ باید پرداخت کنید کمتر می شود و فقط 5 میلیون تومان از شما دریافت می کنیم. یعنی شما 3 میلیون تومان اول کمپ دادید و 2 میلیون تومان نهایتا طی 2 ماه بعد از کمپ باید ما تسویه کنید. این حکم شامل حال همه عزیزانی که فقط دوست دارند در کمپ شرکت کنند هم می شود کسانی که فقط قصدشان ارتقاء شغلی است و علاقه ای به استفاده از گزینه استخدام ما ندارند.

+ - روزها و ساعت های برگزاری کمپ به چه صورت است ؟

روزهای شنبه و دوشنبه از ساعت 8:30 صبح لغایت 5 بعدازظهر. کل این کمپ هم 3 ماهه است یعنی شما باید برنامه خودتان را جوری تنظیم کنید که در این 3 ماه و در این زمانها در محل موسسه حضور پیدا کنید.

+ - من با شرایطی که دارم امکان حضور در همه زمان های کمپ را ندارم راه حلی برای من هست ؟

در 1 ماه اول شما باید بتوانید در همه جلسات شرکت کنید اما برای ماه 2 و 3 این امکان وجود دارد تا برنامه ریزی دقیقی مخصوص شما فقط 1 روز در هفته در کمپ شرکت کنید ولی کمتر از این امکان موفقیت برای شما بسیار کاهش پیدا می کند و تجربه نشان داده که احتمال شکست برای شما خیلی بالاست. منتورینگ شما یکی ازعواملی مهمی است که شما به آن نیاز دارید و حداقل باید 1 روز در هفته در محل مجموعه حضور پیدا کنید.

+ - مکان برگزاری کمپ کجاست ؟

محل برگزاری کمپ تهران است و آدرس دقیق آن تهران میدان هفت تیر، زیرپل کریمخان زند، خیابان سنایی، نبش نژادکی، پلاک 2، واحد 4. این محل طرح ترافیک است. عزیزانی که با وسایل حمل نقل عمومی تشریف میاورند کافیست خود را به میدان هفت تیر برسانند و اول کریمخان تاکسی بگیرند و زیرپل کریمخان زند سر خیابان سنایی پیاده شوند و بعد از آن خیابان سنایی را 10 دقیقه پیاده به سمت بالا بیان تا به کوچه نژادکی می رسند و بعد از آن نیز پلاک 2 واحد 4 مجموعه رسا.

+ - من ساکن تهران نیستم باید چیکار کنم ؟

بله این مشکل بزرگی است. ما محل یا شعبه دیگری در سایر شهرها برای برگزاری کمپ نداریم. اما این موضوع به اراده شما بستگی دارد. همین الان در کمپی که داریم برگزار می کنیم 30 درصد دوستان از شهرستان تشریف میاورند. خیلی از این عزیزان خوابگاه گرفتن و معرفی نامه خوابگاه رو هم مجموعه رسا داده. این کمپ یک فرصت خوب برای پیدا کردن یک شغل خوب است. خیلی از دوستان شما این سختی را به جان خریدن و به تهران آمدند و در کمپ شرکت کردند و معمولا آخر هفته ها به شهر خودشون برمی گردند و دوباره از هفته بعد از آن در کمپ شرکت می کنند. البته همه عزیزان دقت کنند که شغل ها همه در تهران است و بابت این موضوع باید حتما به تهران مهاجرت کنند. البته مجموعه رسا در حال رایزنی با سایر شهرستانها برای محیا کردن شغلهایی در مراکز استانی مثل مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز، ساری و رشت نیز هست اما هم اکنون شغلهایی که موجود است همه محل هایشان در تهران هست.

 

 

ویدیوهای واقعی از برخی قسمت های کمپ :

 

نظر ویدیویی کارورزان کمپ پس از موفقیت در این کمپ

نظر ویدیویی کارورزان کمپ پس از موفقیت در این کمپ

نظر ویدیویی کارورزان کمپ پس از موفقیت در این کمپ