بوت کمپ آنلاین NetCore.

45 روز آموزش فشرده و سطح بالای برنامه نویسی Backend با DotNetCore به اضافه 2 ماه فعالیت در یک پروژه اختصاصی نرم افزاری شما را برای تبدیل شدن به یک نیروی FullStack آماده می کند.

پادکست صوتی شرح کامل بوت کمپ Backend پیشرفته


سامانه بوت کمپ آنلاین با تلاش 3 ماهه تیم رسا راه اندازی شد و از این پس همه بخشهای بوت کمپ تحت این سامانه مدیریت و ارائه خواهد شد :


صفحه ورود
بخش هم افزایی گروهی
بخش های مختلف سامانه
بخش رزرو وقت رفع اشکال زا منتور
بخش آموزش و محتوای آموزشی
بخش مالی
امکان ارسال نظر روی بخش هم افزایی

 

برنامه های اصلی این کمپ 3 ماهه:

 

به یاد قبل از ایام کرونا و کمپ های حضوری رسا :

پروژه انفرادی
کارگاه مهارت های شغلی و فردی
دوره آموزشی کمپ جاوا
فضای گروهی کمپ
کار تیمی
انجام پروژه در کنار منتورینگ
بحث گروهی حول پروژه

نظرات برخی از فارغ التحصیلان موفق بوت کمپ که همه آنها در مجموعه های نرم افزاری مشغول به کار شدند  :

نظرات این عزیزان را در مورد این کمپ بشنوید تا با جزییات کمپ از زبان این عزیزان آشنا شوید

نظر آقای آقچه لو

نظر آقای فرشادفر

نظر آقای حائریان

نظر آقای شریعتمدار

 

مراحلی که جهت ثبت نام نهایی در بوت کمپ بایستی طی شود :

جهت دریافت و رزرو وقت مصاحبه فرم زیر را پر کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس بگیرند :

 


 

سوالاتی که زیاد از ما پرسیده شده :

+ - من هیچ سابقه ای در زمینه برنامه نویسی ندارم آیا امکانش هست از کمپ شما استفاده کنم ؟

در صورتی که شما در مصاحبه اولیه کمپ قبول شوید می توانید در کمپ شرکت کنید و همه چیز به مصاحبه شما با منتور کمپ بستگی دارد.

+ - من قبلا برنامه نویسی کار کردم آیا نیاز است که باز هم در کمپ شما شرکت کنم ؟

برای این دسته ازعزیزان پروژه سطح بالایی که در کمپ تعریف می شود می تواند برایشان رزومه سازی کند و همین رزومه سازی منجر به استخدام آنها خواهد شد

+ - آیا شما تضمین می کنید که ما بعد از این کمپ استخدام می شویم ؟

در صورتی که پروژه کمپ خود را 100 درصد با امکاناتی که به شما تحویل دادیم به اتمام برسانید استخدام شما ضمانت خواهد داشت. به این صورت که اگر شما پروژه خود را به اتمام برسانید و ما نتوانیم شرایط استخدام شما را تا حداکثر 4 ماه بعد از کمپ فراهم کنیم کلیه مبالغی که پرداخت کردید به شما برگردانده می شود و کمپ بصورت کاملا رایگان برای شما محاسبه می شود

+ - آیا بازه سنی خاصی برای کمپ تعیین کردید ؟

بله بین 20 تا 29 سال

+ - هزینه این کمپ به چه صورت است ؟

750 هزار تومان اول کمپ از شما دریافت می شود و 750 هزار تومان 1 ماه بعد از شروع کمپ و در نهایت بعد از استخدام شما در مجموعه های همکار رسا شما مبلغ 4 میلیون تومان را بصورت اقساط از روی حقوقتون طی 6 ماه با ما تسویه می کنید.

+ - اگر پایان دوره خودم مجموعه ای را پیدا کردم برای کار و یا علاقه نداشتم در مجموعه هایی که شما معرفی می کنید استخدام بشم در این حالت چه می شود ؟

از یک طرف ما یک وظیفه ای در قبال شما عزیزان داریم از طرف دیگر ما با مجموعه هایی برای تامین نیروهایشان قرارداد داریم و در صورتی که شما چنین کاری کنید برای ما خوب نیست. ولی در هر صورت ما نمی توانیم کسی را مجبور به کاری کنیم و به شما احترام می گزاریم. در این حالت هزینه ای که شما بابت حضور در این کمپ باید پرداخت کنید کمتر می شود و فقط 3.5 میلیون تومان از شما دریافت می کنیم. یعنی شما 1.5 میلیون تومان اول کمپ دادید و 2 میلیون تومان نهایتا طی 2 ماه بعد از کمپ باید ما تسویه کنید. این حکم شامل حال همه عزیزانی که فقط دوست دارند در کمپ شرکت کنند هم می شود کسانی که فقط قصدشان ارتقاء شغلی است و علاقه ای به استفاده از گزینه استخدام ما ندارند.

+ - روزها و ساعت های برگزاری کمپ به چه صورت است ؟

کمپ های آنلاین در روزهای شنبه از ساعت 8 لغایت 18 رفع اشکال توسط منتور انجام می شود.

+ - من با شرایطی که دارم امکان حضور در همه زمان های کمپ را ندارم راه حلی برای من هست ؟

کمپ های آنلاین بسیار منعطف است و شما برنامه هفتگی از ما دریافت می کنید و چیدن آن در زمان های هفته بعهده شماست و این یعنی یکی می تواند شب ها کارها را پیش ببرد و فرد دیگری روزها و این بستگی به زمانبندی شما در هفته دارد. فکر نمی کنم با این انعطاف مشکل خاصی برای دوستان بوجود بیاید.

+ - مکان شرکت شما کجاست ؟

آدرس دقیق شرکت ما تهران میدان هفت تیر، زیرپل کریمخان زند، خیابان سنایی، نبش نژادکی، پلاک 2، واحد 4. این محل طرح ترافیک است. عزیزانی که با وسایل حمل نقل عمومی تشریف میاورند کافیست خود را به میدان هفت تیر برسانند و اول کریمخان تاکسی بگیرند و زیرپل کریمخان زند سر خیابان سنایی پیاده شوند و بعد از آن خیابان سنایی را 10 دقیقه پیاده به سمت بالا بیان تا به کوچه نژادکی می رسند و بعد از آن نیز پلاک 2 واحد 4 مجموعه رسا.

+ - من ساکن تهران نیستم باید چیکار کنم ؟

کلیه شرکت هایی که ما با آنها کار می کنیم و بوت کمپرها را جهت استخدام به آنها معرفی می کنیم در تهران هستند. شما می توانید بوت کمپ را بصورت آنلاین شرکت و به اتمام برسانید اما برای استخدام بایستی به تهران نقل مکان کنید. البته در شرایط خاص در شهرهایی مثل شیراز، مشهد، تبریز و اصفهان نیز درخواست هایی برای نیرو داشتیم که این دسته ازعزیزان را معرفی کردیم.

 

 

ویدیوهای واقعی از برخی قسمت های کمپ :

 

نظر ویدیویی کارورزان کمپ پس از موفقیت در این کمپ

نظر ویدیویی کارورزان کمپ پس از موفقیت در این کمپ

نظر ویدیویی کارورزان کمپ پس از موفقیت در این کمپ