ثبت نام رایگان در یک هفته اول بوت کمپ همراه با رفع اشکال با منتور

قدم اول

در 1 هفته آزمایشی بوت کمپ آنلاین بصورت کاملا رایگان از طریق همین فرم ثبت نام می کنید

قدم دوم

روال کامل بوت کمپ را مشاهده می کنید و در نهایت تصمیمتون رو برای ادامه بوت کمپ می گیرید

قدم سوم

مصاحبه نهایی را با بخش فنی مجموعه انجام می دید و در صورتی که ایشان شما را تایید کنند می توانید در کمپ ثبت نام کنید

توضیحات مفصل منتور ارشد

پادکست ReactNativeCamp

سلام و عرض ادب. خیلی خوش آمدید. قبل از ثبت نام در 1 هفته آزمایشی بوت کمپ پادکستی را برای شما آماده کردیم که در داخل آن توضیحات مفصل و خوبی در مورد بوت کمپ ارائه شده. محبت کنید بطور کامل گوش بدید و در صورتی که با شرایط مشکلی نداشتید از 1 هفته آزمایشی کمپ که کاملا رایگان ثبت نام کنید

“ روز اول به ما می گفتن فقط مهارت یاد بگیر کار هست و من باورم نمی شد تا اینکه به پایان کمپ رسیدم و فهمیدم کار برای برنامه نویسی که مهارت داره خیلی زیاد هست و جوری شد من از بین چندین شغل با توجه به شرایطم یکی را انتخاب کردم”

“ واقعا متشکرم از مجموعه بخصوص منتور ارشد مجموعه آقای مهندس قدس واقعا هر کمکی که از دستشون براومد برای ما انجام دادن حتی در جایی فراتر از وظایفشون در بوت کمپ و این واقعا ارزشمند بود و در نهایت تا پیدا شدن شغل مناسب من رو همراهی کردن”

“ مهمترین مسئله توی این کمپ کسب تجربه بود و نمیومدن و به ما بگن که مستقیما برید این رو انجام بدید یا اون رو انجام بدید روش رو به ما می گفتن و ما خودمون می رفتیم برای پیاده سازیش و این به ما تجربه خوبی می داد و ما هنوز بوت کمپ به اتمام نرسیده شرایط شغلی برامون فراهم شد که خیلی خوبه”

“ بوت کمپ رسا از همون اول برای من فوق العاده جذاب بود. از مصاحبه تا آموزش و در نهایت پروژه در کنار بهترین مهندسین و برنامه نویس ها و با مشاوره و حمایت هاشون گذشت. هرروز چیزهای بیشتری یادگرفتم و به رویاهایی که تو ذهنم بود نزدیک تر شدم. دستاورد های من از بوت کمپ خیلی خیلی بیشتر از چیزی بود که انتظارش رو داشتم و همش رو مدیون برنامه ریزی های دقیق و متخصصین بی نظیر این مجموعه هستم. ”

“ بار علمی که به من اضافه شد واقعا فوق العاده بود من قبل از اینکه وارد کمپ بشم مصاحبه رفته بودم بعد از این کمپم مصاحبه رفتم و به جرات می تونم بگم خیلی تفاوت ایجاد کرده و الان 90 درصد جاهایی که می رم به راحتی وریفای می شم براحتی مورد پذیرششون هستم و این منم که دارم فکر می کنم کدوم گزینه رو باید انتخاب کنم”

“ بوت کمپ یک نوع چالشه و توی این چالش استادایی بودن که کمک می کردن بهمون این چالش رو هندل کنیم یعنی کمبودها رو یه کاری می کردن باهامون و که توی رفع اشکالا جبران بشه اما شعار اصلی این بود که خودمون باید پیدا کنیم و بهترین خودمون برسیم توی کمپ و منتورها واقعا با صبوری وقت می ذاشتن هم جناب قدس هم جناب مشکی”

آقای آقچه لو

بوت کمپ ReactNative

آقای سعید زمانی

بوت کمپ ReactNative

آقای حائریان

بوت کمپ ReactNative

خانم شمیم صدقی

بوت کمپ ReactNative

آقای شایان فرشادفر

بوت کمپ ReactNative

آقای صابری

بوت کمپ ReactNative
نظر ویدیویی یکی از بچه های بوت کمپ

جناب آقای فرشادفر

بوت کمپ ReactNative

نظر ویدیویی یکی از بچه های بوت کمپ

جناب آقای آقچه لو

بوت کمپ ReactNative

نظر ویدیویی یکی از بچه های بوت کمپ

جناب آقای حائریان

بوت کمپ ReactNative

FAQ
در صورتی که شما در مصاحبه اولیه کمپ قبول شوید می توانید در کمپ شرکت کنید و همه چیز به مصاحبه شما با منتور کمپ بستگی دارد.
برای این دسته ازعزیزان پروژه سطح بالایی که در کمپ تعریف می شود می تواند برایشان رزومه سازی کند و همین رزومه سازی منجر به استخدام آنها خواهد شد
در صورتی که پروژه های کمپ خود را 100 درصد با امکاناتی که به شما تحویل دادیم به اتمام برسانید استخدام شما ضمانت خواهد داشت. به این صورت که اگر شما پروژه خود را به اتمام برسانید و ما نتوانیم شرایط استخدام شما را تا حداکثر 4 ماه بعد از کمپ فراهم کنیم کلیه مبالغی که پرداخت کردید به شما برگردانده می شود و کمپ بصورت کاملا رایگان برای شما محاسبه می شود
بله بین 20 تا 29 سال
950 هزار تومان بعد از قبولی در مصاحبه و در هنگام ثبت نام از شما دریافت می شود و 950 هزار تومان 1 ماه بعد از شروع کمپ و در زمان دریافت پروژه ReactNative بایستی پرداخت کنید و 950 هزار تومان نیز در انتهای ماه سوم بوت کمپ و در هنگام دریافت پروژه ReactJs خود پرداخت می کنید و در نهایت بعد از استخدام شما در مجموعه های همکار رسا شما مبلغ 4 میلیون تومان را بصورت اقساط از روی حقوقتون طی 6 ماه با ما تسویه می کنید. مدل دریافت از ابتدا تا انتها بصورت کاملا اقساطی و با زمانبندی های منطقی در نظر گرفته شده که شرایط پرداخت برای عزیزان راحت تر باشد.
از یک طرف ما یک وظیفه ای در قبال شما عزیزان داریم از طرف دیگر ما با مجموعه هایی برای تامین نیروهایشان قرارداد داریم و در صورتی که شما چنین کاری کنید برای ما خوب نیست. ولی در هر صورت ما نمی توانیم کسی را مجبور به کاری کنیم و به شما احترام می گزاریم. در این حالت هزینه ای که شما بابت حضور در این کمپ باید پرداخت کنید کمتر می شود فقط 3 مبلغ 950 هزار تومان حین کمپ به اضافه 1.5 میلیون تومان بعد از کمپ را پرداخت می کنید. یعنی در اصل مبلغ 2.5 میلیون تومان از مبالغ بعد از کمپ از شما دریافت نمی شود.
کمپ های آنلاین در روزهای پنجشنبه و جمعه از ساعت 8 لغایت 18 رفع اشکال توسط منتور انجام می شود.
کمپ های آنلاین بسیار منعطف است و شما برنامه هفتگی از ما دریافت می کنید و چیدن آن در زمان های هفته بعهده شماست و این یعنی یکی می تواند شب ها کارها را پیش ببرد و فرد دیگری روزها و این بستگی به زمانبندی شما در هفته دارد. فکر نمی کنم با این انعطاف مشکل خاصی برای دوستان بوجود بیاید.
آدرس دقیق شرکت ما تهران میدان هفت تیر، زیرپل کریمخان زند، خیابان سنایی، نبش نژادکی، پلاک 2، واحد 4. این محل طرح ترافیک است. عزیزانی که با وسایل حمل نقل عمومی تشریف میاورند کافیست خود را به میدان هفت تیر برسانند و اول کریمخان تاکسی بگیرند و زیرپل کریمخان زند سر خیابان سنایی پیاده شوند و بعد از آن خیابان سنایی را 10 دقیقه پیاده به سمت بالا بیان تا به کوچه نژادکی می رسند و بعد از آن نیز پلاک 2 واحد 4 مجموعه رسا.
کلیه شرکت هایی که ما با آنها کار می کنیم و بوت کمپرها را جهت استخدام به آنها معرفی می کنیم در تهران هستند. شما می توانید بوت کمپ را بصورت آنلاین شرکت و به اتمام برسانید اما برای استخدام بایستی به تهران نقل مکان کنید. البته در شرایط خاص در شهرهایی مثل شیراز، مشهد، تبریز و اصفهان نیز درخواست هایی برای نیرو داشتیم که این دسته ازعزیزان را معرفی کردیم.